0

Twój koszyk jest pusty.

Zapoznaj się z naszą ofertą
Suma 0.00 zł
Dalej
Logowanie

Sklep on-line

  1. znaleziono 18 produktów
SCULPTRESSE

Sculptresse

Sculptresse to kolejna marka ze stajni Panache, tym razem skierowana to pewnych siebie i swoich kształtów kobiet o pełniejszej figurze. Kolekcje Sculptresse to stylowa, świetnie podtrzymująca i kształtująca, ale przede wszystkim wygodna bielizna, zaprojektowana specjalnie dla kobiet noszących rozmiary powyżej 40.

-30%CARMEL BALCONNET BRA

SCULPTRESSE

CARMEL BALCONNET BRA

 

SCULPTRESSE

CARMEL BALCONNET BRA

188.30 zł
LOGAN FULL CUP BRA

SCULPTRESSE

LOGAN FULL CUP BRA

 

LOGAN MIDI BRIEF

SCULPTRESSE

LOGAN MIDI BRIEF

 

    Niezwykle kobieca, elegancka i seksowna bielizna z kolekcji Sculptresse została stworzona, aby wykreować atrakcyjny kształt wymagającej sylwetki i aby podkreślić jej naturalne krągłości.  Sculptresse oferuje jednocześnie doskonałe dopasowanie, podtrzymanie i wygodę, powstała, by celebrować różnorodność kształtów ciała, postaw i pragnień. 
    Dzięki zastosowaniu znakomitej jakości, bardzo przyjemnych dla ciała materiałów, biustonosze  Sculptresse znakomicie radzą sobie z wysokimi wymaganiami, jakie stawiają przed nimi kobiety, do których marka jest adresowana. Wszystko to sprawia, że wszystkie panie w rozmiarach od 75F/34E do 105L/46HH znajdą coś dla siebie wśród modeli oferowanych przez tę markę. Marka proponuje swoim klientkom głównie biustonosze o bezpiecznym kroju balkonetki oraz mocniej zabudowane full-cupy.
    Sculptresse szanuje potrzeby kobiet o pełnych krągłościach pod każdym względem: pięknym biustonoszom towarzyszą bardzo wygodne, wyższe figi, które pięknie zaopiekują się Twoim ciałem.

    Skontaktuj się z nami