Boutique Bielizny

Darmowa wysyłka od 100zł
0

Twój koszyk jest pusty.

Zapoznaj się z naszą ofertą
Suma 0.00 zł
Dalej
Logowanie

Sklep on-line

  1. znaleziono 3 produkty
LIVY

LIVY

LIVY to więcej niż marka bielizny i kostiumów kąpielowych. LIVY to sposób bycia, styl życia. To sposób na otwarcie się na świat, na nowe doświadczenia. Jest to sposób na połączenie się ze sobą, uczuciami, pragnieniami, prawdziwym życiem i innymi. Świat się zmienia i my też. Odważna i zaangażowana, LIVY to (R)ewolucja bielizny. 

KIMBAKU KORONKOWA BRALETKA ZAPINANA Z BOKU

LIVY

KIMBAKU KORONKOWA BRALETKA ZAPINANA Z BOKU

 

LIVY

KIMBAKU KORONKOWA BRALETKA ZAPINANA Z BOKU

739.00 zł
KIMBAKU KORONKOWE STRINGI

LIVY

KIMBAKU KORONKOWE STRINGI

 

KIMBAKU KORONKOWE TANGA

LIVY

KIMBAKU KORONKOWE TANGA

 

    W LIVY zawsze surowiec jest w sercu każdej kreacji, aby zapewnić kobietom możliwie najpiękniejsze, niepowtarzalne, wyjątkowe i jakościowe elementy. Dziś zdecydowana większość koronek używanych przez tę markę pochodzi z francuskiego Calais, to gwarancja jakości i unikatowego know-how wynikającego z wielopokoleniowego rzemiosła artystycznego.

    Linia strojów kąpielowych LIVY to mieszanka stylów. Pomiędzy narracją lat 70. a nowoczesnym designem, projektantka Lisa Chavy powraca do podstaw i dodaje swój charakterystyczny akcent. Livystone podkreśla ruchy ciała i tworzy ponadczasowe stroje kąpielowe z odrobiną pazura. Odsłonięte plecy, nowoczesne wycięcia, strukturalne linie i przylegające do sylwetki materiały. Livystone przypomina nam o poczuciu wolności, jakie niesie ze sobą letnia stylizacja