Zespół Boutique Bielizny

Czy zastanawialiście się kto tworzy sieć Boutique Bielizny? Część osób pewnie codziennie spotykacie w swoim ulubionym Boutique Bielizny a część dba o sukces sieci pozostając w cieniu.

Pomysł tworzenia Boutique Bielizny powstał w 2012 roku w głowie Mateusza Szewczyka i Barbary Cabaj, którzy od 2009 roku zajmują się dystrybucją bielizny w Polsce. Zależało im na stworzeniu miejsca gdzie oprócz najwyższej jakości obsługi klienta znajdziecie najlepsze światowe marki a każda z Pań będzie mogła porozmawiać w wąskim gronie na temat „babskich spraw”.

I tak w 2013 roku w Warszawie powstał pierwszy Boutique Bielizny otwarty w systemie franczyzowym, którego właścicielki świetnie poczuły misję BB „Odkrywania Kobiecości” tworząc kameralne miejsce zaraz przy Polach Mokotowskich.

Kolejny rok - 2014 przyniósł sieci nowych franczyzobiorców i powstały dwa kolejne butiki w Przemyślu i w Poznaniu. Była to również premiera naszego sklepu internetowego.

Sieć zaczyna właśnie nabierać rozpędu. Powoli zamykamy rok 2015 gdzie na mapie możemy dumnie oznaczać dwa kolejne punkty BB i przygotować pineski na kolejne otwarcia….

Tu kilka krótkich informacji o osobach BB.

Barbara Cabaj

Barbara Cabaj

Prezes AB OVO LINGERIE, które jest właścicielem marki i logo, oraz konceptu Boutique Bielizny

Barbara Cabaj od zawszę pasjonowała się modą oraz jej wpływem na społeczeństwo. To ona odpowiedzialna jest za wybór marek dostępnych w BB. Przy wyborze każdej kolejnej marki zawsze przyświecają jej dwa założenia: najlepszej jakości materiały w połączeniu z unikalnymi konstrukcjami, które dadzą wsparcie różnym kobietom w zależności od ich potrzeb.

Barbara jest odpowiedzialna za wszystkie pomysły, które początkowo wydają się być mało realne a na koniec końców udaje się je zrealizować.

Prywatnie dużo czyta, podróżuje i uprawia kick boxing.

Mateusz Szewczyk

Mateusz Szewczyk

Dyrektor generalny AB OVO LINGERIE, osoba odpowiedzialna za rozwój franczyzy

Mateusz jest wielkim pasjonatem motoryzacji, ale też budowania. Jak sam przyznaje jego lenistwo jest przyczyną rozwoju firmy, gdyż cały czas szuka rozwiązań, aby zmniejszyć zakres swoich obowiązków ;) Na szczęście cały czas dochodzą mu nowe. Mateusz buduje wszystkie modele finansowe, pozyskuje nowych franczyzobiorców i odstresowuje swoją żonę (Barbarę Cabaj).

Prywatnie modyfikuje samochody, kolekcjonuje płyty winylowe i wciąż szuka głośników, które będą mieć odpowiedni bas.

Anna Zawada, Paulina Fil

Anna Zawada

Właścicielka Boutique Bielizny w Warszawie przy AL. Niepodległości

Ania jako pierwsza zdecydowała się otworzyć Boutique, porzucając tym samym pracę w korporacji. Boutique Bielizny przy Al. Niepodległości to kameralne miejsce z klimatem. Regularnie odbywają się w nim warsztaty z różnych dziedzin, prowadzone przez zaprzyjaźnione ekspertki. Jedną z inicjatyw Ani jest Grupa Wsparcia dla zaprzyjaźnionych Pań, która wspólnie trenuje pod hasłem: cel, motywacja, efekt . Ania jest miłośniczką biegania, dobrego kina, literatury, muzyki i pięknej bielizny.

Edyta Bobko

Edyta Bobko

Właścicielka Boutique Bielizny w Przemyślu

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w brafittingu. Od początku swojej przygody z dobieraniem biustonoszy stawiała na profesjonalizm i przyjazną atmosferę. Salony z bielizną, w których początkowo pracowała, a później z dużym powodzeniem prowadziła, zawsze szczyciły się zadowolonymi stałymi klientkami. Edyta stworzyła miejsce gdzie można nie tylko wejść i kupić niezbędną bieliznę, ale poznać rozwiązania odpowiednie do figury, dobrać prawidłowy biustonosz, porozmawiać, napić się aromatycznej kawy, pobyć chwilę tylko w kobiecym świecie.

Boutique Bielizny pod wodzą Edyty Bobko funkcjonuje w Przemyślu ponad rok.

Pełna pasji i energii do działania uwielbia to, co robi a każda kobieta, która dzięki dobrze dobranemu biustonoszowi odzyskała talię i wiarę w siebie jest jej osobistą radością. Jako ekspert doboru bielizny nieustannie poszerza swoją wiedzę - wszystko dla jak najlepszych efektów swojej pracy. Ponadto działa w Przemyślu w Europa Donna (Stowarzyszenie Kobiet do Walki z Rakiem Piersi). Prywatne osiągnięcia: mąż Mariusz oraz czteroletni syn Antoś, którzy prawie zawsze towarzyszą jej w wyjazdach oraz szkoleniach.

Skontaktuj się z nami