Wymiany, zwroty i reklamacje | Boutique Bielizny

WYMIANA TOWARU

Chcąc wymienić towar, należy najpierw dokonać procedury jego zwrotu, która jest opisana poniżej, a następnie złożyć nowe zamówienie w naszym sklepie internetowym. Żadna inna forma nie będzie akceptowana.

ZWROT TOWARU

W BoutiqueBielizny.com na zwrot towaru masz 30 dni, od momentu otrzymania przesyłki lub odbioru osobistego.
Przygotowaliśmy wygodny formularz zwrotu, który będziesz mógł szybko wypełnić. Podanie przyczyny nie jest koniecznie, ale pozwoli nam udoskonalić sklep.
Jeśli wartość Twojego zamówienie jest równa lub wyższa kwocie 99 zł, możesz dokonać darmowego zwrotu. W przypadku kiedy Twoje zamówienie nie przekracza 99 zł możesz dokonać zwrotu, odsyłając przesyłkę na swój koszt.

KROK PO KROKU - JAK ZWRÓCIĆ TOWAR?

 1. Wypełnij załączony do paczki formularz lub pobierz formularz stąd: FORMULARZ ZWROTU.
 2. Wypełniony formularz wraz ze zwracanym towarem i dowodem zakupu (paragon lub faktura) zapakuj tak, aby trafił do nas w stanie nienaruszonym (najlepiej w oryginalnym opakowaniu producenta).
 3. Towar możesz zwrócić odsyłając go do nas lub osobiście w jednym z naszych salonów.
 4. Jeśli wartość Twojego zamówienie jest równa lub wyższa kwocie 99 zł*, przysługuje Ci bezpłatny zwrot towaru, poprzez zamówionego przez nas kuriera. W tym celu skontaktuj się z nami mailowo - sklep@boutiquebielizny.com
  * - nie dotyczy zamówień realizowanych przy pomocy bonów.
 5. W przypadku kiedy Twoje zamówienie nie przekracza 99 zł zwrotu dokonujesz na swój koszt. Przesyłki "za pobraniem" nie będą przyjmowane.
 6. Zwrotu wpłaty dokonujemy tylko przelewem bankowym w przeciągu ok. 14 dni roboczych od daty przyjęcia zwrotu na indywidualne konto bankowe. W przypadku płatności bonem podarunkowym, zwrot należności jest realizowany również na bon podarunkowy.

Ważne:

 • TOWARY TAKIE JAK RAJSTOPY, SKARPETY, KTÓRE BĘDĄ MIAŁY ZNISZCZONE OPAKOWANIE (ROZERWANE, PRZECIĘTE, ITP.) NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM. ZWRACANY TOWAR MUSI ZNAJDOWAĆ SIĘ W STANIE NIENARUSZONYM. DOTYCZY TO RÓWNIEŻ OPAKOWANIA.
 • Zwracany towar musi posiadać wszystkie metki, zawieszki, oznaczenia.
 • Jednorazowo możesz dokonać zwrotu kilku zamówień spełniających warunki darmowych zwrotów (jeśli ich wartość była równa lub wyższa kwocie 99 zł oraz jeśli nie upłynęło 30 dni od daty ich dostarczenia).
 • Nie zwracamy kosztów odesłania do nas towaru w przypadku, gdy wartość zamówienia nie przekraczała 99 zł.
 • Przesyłki „za pobraniem” nie będą odbierane.
 • Żeby mieć pewność, że przesyłka do nas dotrze, sugerujemy korzystać z firm kurierskich lub opcji pocztowych „Potwierdzenie nadania”, „Paczka Polecona”.

ADRES DO ZWROTU

Ab Ovo Lingerie S.A.
ul. Jutrzenki 111
02-231 Warszawa

REKLAMACJE

Wszystkie produkty zakupione na BoutiqueBielizny.com masz prawo zareklamować, masz na to 2 lata, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r. poz. 827).

KROK PO KROKU - JAK ZAREKLAMOWAĆ PRODUKT?

 1. Pobierz formularz: FORMULARZ REKLAMACJI.
 2. Wypełniony formularz wraz z reklamowanym towarem i dowodem zakupu (paragon lub faktura) zapakuj tak, aby trafił do nas w jak najlepszym stanie (najlepiej w oryginalnym opakowaniu producenta).
 3. Wyślij reklamowany produkt wraz z formularzem na adres:

  Ab Ovo Lingerie S.A.
  ul. Jutrzenki 111
  02-231 Warszawa

 4. Pamiętaj, że reklamując produkt dokonujesz wysyłki na swój koszt. Przesyłki „za pobraniem” nie będą odbierane.
 5. Reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu 14 dni.
 6. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny. Jeśli nie będzie to możliwe zwrócimy Ci pieniądze.

Ważne:

 • Reklamowany produkt musi być czysty.
 • Produkty bez dołączonego formularza będą odrzucone.
 • Przesyłki „za pobraniem” nie będą odbierane.
 • Żeby mieć pewność, że przesyłka do nas dotrze, sugerujemy korzystać z firm kurierskich lub opcji pocztowych „Potwierdzenie nadania”, „Paczka Polecona”.
Skontaktuj się z nami